Úklid domácností

Smyslem služby je vzájemná pomoc

Jelikož jsem maminkou aktuálně pětiletého syna, bylo a je pro mě mnohdy obtížné skloubit veškeré své kompetence, které vyplývají z mých společenských rolí. My ženy jsme nastavené tak, abychom byly managerkami svých rodin. Nicméně je důležité, také myslet na sebe a dopřát si chvíli sama ze sebou. Dlouhou dobu jsem chtěla vše zvládat, možná abych byla tou pravou amazonkou, která zvládne úplně vše, ale…. 😊

Věřte mi, je neskutečně příjemné, když přijdete domů a Váš dům Vám někdo z láskou poklidil. Z vlastních zkušeností, proto přicházíme s touto službou.

Námi nabízené služby:

  • Úklid a péče o Vaše domovy
  • Venčení čtyřnohých kamarádů
  • Domácí péče o seniory

Smyslem služby je vzájemná pomoc

Rádi bychom podpořili maminky na mateřské dovolené, které jsou mobilní a mohou reagovat na poptávky úklidu v našem okolí.

Myšlenka je taková, že maminka dle věku a povahy dítěte, má možnost využít kvalitní péče v některém z našich provozů či při svolení klienta mít dítko s sebou v domácnosti.

Sama mám velmi dobrou zkušenost, o náš domov pečuje mladá maminka s osmiměsíční dcerkou a jsou pro nás velkým přínosem.

Máte zájem o úklid vaší domácnosti?

Napište nám na e-mail: lupinek.skolicka@seznam.cz a vytvoříme Vám finanční nabídku přímo na míru.

Jste maminka na mateřské dovolené a máte zájem o přivýdělek?

„Pokud jsi maminka na mateřské dovolené a ráda bys pomohla jiné ženě s péčí o její domácnost, napiš, zavolej. Ráda tě poznám“

Vladimíra Lupínek
Kontakt: lupinek.skolicka@seznam.cz

Spolupráce samozřejmě není omezena věkem, pohlavím, národností či náboženským vyznáním.

Kompletní ceník pro Vás nyní aktivně připravujeme.

Kdo má službu na starosti?

Vladimíra Lupínková

Úklidu a sociální péči se věnuji již 20 let a dovoluji si tvrdit, že ve svém oboru jsem profesionál. S přestávkami jsem 15 let jsem působila jako majordomus v rodině velmi úspěšných lidí. Tato zkušenost mi přinesla zvýšený standart mnou vykonaných služeb, obohatila ve znalosti cizích kultur a gastronomie. Dále jsem několik let provozovala úklidovou službu, nicméně pro svou náročnost ve výběru personálu, jsem od této služby upustila a nyní se cíleně věnuji péči o domácnosti mých klientů.

Do mých služeb patří

  • klasický úklid domácností a vše co je spojené o péči o prostor;
  • služby osobního řidiče, ráda a dobře řídím osobní automobil;
  • péče o seniory;
  • nákupy, vaření;
  • venčení psů;
  • péče o Váš dům v době dovolených.

Jsem hrdou majitelkou tří psů, kočky a rybiček. Ve volných chvílích ráda jezdím do hor, z drahých kamenů miluji tyrkys a opál. Jsem matkou dvou dcer a milující babičkou jednoho uličníka. Narodila jsem se ve znamení ryb a těší mě, když Vaše radost se stává i mou radostí.