Úklid domácností

Smyslem služby je vzájemná pomoc

Jelikož jsem maminkou aktuálně pětiletého syna, bylo a je pro mě mnohdy obtížné skloubit veškeré své kompetence, které vyplývají z mých společenských rolí. My ženy jsme nastavené tak, abychom byly managerkami svých rodin. Nicméně je důležité, také myslet na sebe. Dlouhou dobu jsem chtěla vše zvládat, možná abych byla tou pravou amazonkou, která zvládne úplně vše, ale…. 😊

Věřte mi, je neskutečně příjemné, když přijdete domů a domácnost je krásně uklizená, aniž by Vás to stálo čas. Na základě vlastních zkušeností, proto přicházíme s touto službou.

Námi nabízené služby:

  • Úklid a péče o Váš domov
  • Venčení čtyřnohých kamarádů
  • Domácí péče o seniory

Smyslem služby je vzájemná pomoc

Rádi bychom podpořili maminky na mateřské dovolené, které jsou mobilní a mohou reagovat na poptávky úklidu v našem okolí.

Naše myšlenka je taková, že by maminka dle věku a povahy dítěte, měla možnost využít kvalitní péče v některém z našich provozů, aby se mohla věnovat přivýdělku v podobě úklidu. Případně při svolení klienta mít dítko s sebou v domácnosti.

Máte zájem o úklid vaší domácnosti?

Napište nám na e-mail: lupinek.skolicka@seznam.cz a vytvoříme Vám finanční nabídku přímo na míru.

Jste maminka na mateřské dovolené a máte zájem o přivýdělek?

„Pokud jsi maminka na mateřské dovolené a ráda bys pomohla jiné ženě s péčí o její domácnost, napiš, zavolej. Ráda tě poznám“

Vladimíra Lupínek
Kontakt: lupinek.skolicka@seznam.cz

Spolupráce samozřejmě není omezena věkem, pohlavím, národností či náboženským vyznáním.